Nicholas Sparks – Kraina marzeń

Temat miłości, to jedne z najczęściej powielanych tematów w literaturze, sztuce, filmach, praktycznie wszędzie, dlatego w dzisiejszych czasach, trudno wybić się artyście, pisarzowi, który by pisał tylko o miłości, i zdobył ogromną popularność. Jednak jest pewien pisarz, którego zna każdy czytelnik, nie ważne, czy jest wieloletnim i doświadczonym czytelnikiem, czy też początkującym czytaczem, który zaczyna dopiero swoją podróż z książkami. Mowa tu jednak o Nicholasie Sparksie, który z roku na rok jest coraz popularniejszy, a jego passa, trwa nieprzerwanie już od dobrych kilkunastu lat, i nic nie wskazuje na to, aby miała się zakończyć. 

Sparks przez wielu krytyków literackich, i znawców literatury, jest nazywany mistrzem literatury romantycznej i obyczajowej, i nie bez przyczyny zyskał to miano. Można się o tym przekonać między innymi sięgając po jego najnowszą powieść Nicholasa Sparksa “Krainę marzeń”. 

Colby Mills to ogromny marzyciel, który sądził, że zaplanował swoje życie, od A do Z. Lecz wszystkie jego plany i marzenia  runęły gdy wujek, u którego się wychowywał, nagle odszedł. Od teraz Colby musi sobie radzić sam, i musi nauczyć się prowadzić farmę w Karolinie Północnej, którą odziedziczył w spadku. Gdy wyjeżdża na Florydę, aby odpocząć, i zapomnieć o swoich obowiązkach, spotyka w barze pewną dziewczynę, która zmieni jego życie nie do poznania. 

Morgan Lee jest córką zamożnego i szanowanego lekarza z Chicago, lecz gdy kobieta ukończyła studia na kierunku muzycznym, ma zamiar jak najszybciej wyjechać do Nashville, gdzie ma zamiar stać się gwiazdą estrady. 

Beverly udało się wraz z sykiem uciec od patologicznego partnera, który się nad nią znęcał, i udało się jej ułożyć nowe życie w niewielkim miasteczku, lecz Beverly cudem udaje się wiązać koniec z końcem, a niebezpieczeństwa czekają na nią i jej synka codziennie. 

Troje ludzi, którym los cudem połączył, a ich znajomość przerodzi się w coś, czego nikt z nich nigdy się nie spodziewał. 

“Kraina marzeń” Nicholasa Sparksa to książka pokazująca, jak autor, bawiąc się słowami, i pisząc przewrotną historię, może przyprawić czytelnika o szybsze bicie serca.

no title has been provided for this book
Gatunek:
Wydawnictwo: