Sam McBratney – Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham

Miłość to jedna z najpiękniejszych i najważniejszych uczuć, jakie możemy w życiu doświadczyć. To dzięki miłości jesteśmy szczęśliwi w życiu, dodaje ona nam skrzydeł, i chęć niesienia pomocy innym ludziom.

Okazywanie miłości przez rodzica do dziecka, to jedna z najistotniejszych wartości, jakie rodzic może w swoim dziecku zaszczepić. Miłość rodzica sprawi, że dziecko będzie odpowiedzialnym i niosącym pomoc człowiekiem. 

Książki “Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham” Sam McBratney to wspaniała książka, która niesie za sobą piękne przesłanie- miłość. Dzięki tej książce dzieci zrozumieją, jak bardzo ważna jest miłość w życiu każdego człowieka. 

Głównymi bohaterami książeczki dla dzieci “Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham” są Mały Brązowy Zajączek i Duży Brązowy Zajączek. Oba Zajączki są doskonałym przykładem, jak należy przekazywać sobie miłość. Bohaterowie robią to na przykładzie gestów, słów, pomagania sobie wzajemnie, oraz okazywanie szacunku drugiemu Zajączkowi. W ten właśnie sposób okazują sobie bez ograniczoną i wieczną miłość. 

Sam McBratney chce pokazać wszystkim czytelnikom, jak miłość jest ważna w naszym życiu, i dokonał tego w doskonały sposób. Dzieci będą miały okazję, nie tylko zapoznać się z bohaterami i samą historią, ale, co najważniejsze, z przesłaniem, które zapamiętają na bardzo długo. Dzięki temu, że zaznają miłości i ją zrozumieją, dzieci będą w stanie okazywać miłość innym, ale Sam McBratney napisał tę książkę nie tylko dla dzieci, lecz również dla dorosłych, ponieważ miłość jest istotna niezależnie od wieku, lecz od człowieka. 

Sam McBratney jest północnoirlandzkim autorem dla dzieci. Napisał takie bestsellery jak “Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham”, „Just You AND Me”, „I Love it When You Smile”, „There, There”. 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń książkę