Książę Harry – Ten drugi

Niby Ten Drugi, ale nadal posiadający tytuł Jego Wysokości, książę Sussex, hrabia i baron, a jednak nadal pozostanie w cieniu swojego brata, rodziców, króla i królowej, i całej rodziny. 

Jeśli jesteś fanem angielskiej rodziny królewskiej, lub po prostu jesteś zainteresowany obecną sytuacją i skandalem, związanym z księciem Harrym i Williamem, Kate i Megan, oraz innych ciekawych i dość zaskakujących historii z życia rodziny księcia Harrego, to koniecznie sięgnij po jego autobiografię “Ten drugi”. 

Księcia Harrego wszyscy znamy, głównie ze skandali, szalonego imprezowego życia, łamiącego wszystkie możliwe reguły królewskie, i w ogóle niepasującego w pałacu Buckingham. Jednak czy znamy jego powód, dlaczego tak bardzo nie lubił królewskiego sposobu życia? Co spowodowało, że postanowił odejść z pałacu, i zaszyć się w spokojnej Ameryce? Czy na nasze dręczące pytania, znajdziemy odpowiedź, w jego najnowszej autobiografii “Ten drugi”, który w przeciągu kilku godzin stał się bestsellerem na całym świecie? 

Harry był na językach całego świata, od dnia, w którym się narodził, a jego zdjęcia idącego za trumną swojej tragicznie zmarłej matki, wraz ze swoim starszym bratem, nie tylko obiegło cały świat, lecz również, jest jednym z najsmutniejszych zdjęć XX wieku. Harry od młodego wieku, musiał zmagać się z wieloma wyzwaniami, które mocno odbiły się na jego zdrowiu psychicznym.

Mąż, ojciec, działacz ekologiczny, i ambasador zdrowia psychicznego – Harry’emu przypisywano wiele zalet i wad, o których opowiada w swojej biografii. Przedstawia również osoby, które zawsze trzymały jego stronę, oraz ujawnia bliskich, którzy mogli zrobić wiele, aby go zniszczyć. Harry zdradza, co śmierć matki dla niego znaczyła, i jak mocno odbiła się na jego życiu, ponieważ on i jego brat, dla księżnej Diany, byli oni równi, lecz dla całego świat, Harry był zawsze tym drugim, zapasowym. 

Z książki “Ten drugi” możemy dowiedzieć się naprawdę dużo, nawet te informacje i wiadomości, o których media milczały, między innymi konflikt Megan i Kate. W tej książce nie zabraknie mądrych refleksji, konfliktów, przemyśleń, i prawdy, o którą musiał walczyć przez wiele lat. 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń książkę