P.S. Herytiera Pizgacz – Start a Fire. Runda druga

Czy młodzieńcza miłość, może zwyciężyć, i sprawi, że nasze życie odmieni się diametralnie? Zapominając o zasadach, o dobrym wychowaniu, o szkole, pracy, i całym świecie, jesteśmy w stanie przemierzyć cały świat w poszukiwaniu naszej drugiej połówki, tylko co się stanie, kiedy nasza ukochana osoba mieszka w tym samym mieście co my, chodzi do tej samej szkoły, i często popada w tarapaty?

Czy podążając ślepo za miłością, jesteśmy w stanie zapomnieć o sobie, i zrobić wszystko, aby drugą osobę, wyciągnąć z tarapatów?  

Z całą pewnością powyższe pytania dotyczą naszej głównej bohaterki “Start a Fire. Runda druga”- Victorię Joseline, która popadła głęboko w tarapaty, zadając się z jednym z najniebezpieczniejszych nastolatków w mieście- Nathanielu.  

“Start a Fire. Runda druga” P.S. Herytiera Pizgacz to książka wydana w roku 2022, przez wydawnictwo Editio, i należy do Trylogii Hell, która jest polskim bestsellerem. Historia przedstawia nam dwoje zakochanych nastolatków, którzy mimo przeciwności losu, chcą być ze sobą szczęśliwi, lecz wszystkie znaki na niebie, uświadamiają im, że nie będzie to takie proste i szybkie.  

Victoria to najzwyklejsza nastolatka, jaką możecie sobie wyobrazić. Pochodzi z dobrego domu, przykłada się do systematycznej nauki, lecz nagle ten porządek zostaje zaburzony, kiedy to zaczyna się spotykać z młodocianym bokserem. Jej matka stanowczo sprzeciwia się ich związkowi, a sama bohaterka, również zauważa, że ich relacja, nie należy do najromantyczniejszych. Jest pełna krzyków, negatywnych emocji, i walkę o to, kto ma rację. Jednak Victoria i Nathaniel przyciągają się do siebie jak magnes, i ciężko im będzie się rozstać, a nawet jeśli miałoby to nastąpić, byłoby burzliwe, i pełne niepewności.  

Czy Victoria podoła, i uda jej się namówić Nathaniel do zmiany swojego charakteru, i porzucenie świata przestępczego, tylko dla niej? Czy będzie zmuszona do dokonania wyboru, pomiędzy Nathanielem a przyszłością? I czy będzie miała na nią decyzję sama, czy może ktoś będzie próbował stanąć jej na drodze?  

“Start a Fire. Runda Druga” to niezwykła  opowieść o nastoletniej, słodkiej miłości, lecz raczej opowieść o dwojga zakochanych ze sobą osób, które musiały szybciej dorosnąć, aby poradzić sobie z problemami, z którymi nawet dorośli nie daliby sobie rady. Poznaj tę doskonałą historię, sięgając po “Start a Fire. Runda druga”. 


Start a Fire. Runda druga
Wydawnictwo:
Published: 2022-03-23
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń książkę