Sarah Adams – The Cheat Sheet. Czy da się wyjść z friendzone?

“The cheat sheet” to kolejna książka, która podbiła serca internautów na całym świecie. Przez ostatnie miesiące było głośno o niej na zagranicznym BookTok’u a teraz mogą się nią cieszyć również Polscy czytelnicy. 

Jeśli jesteście zakochani w takich motywach jak friends to lovers, grumpy sunshine, oraz fake dating, to książka “The cheat sheet” jest książką idealną dla was. Mogę was zapewnić, że przy tej historii na pewno nie będziecie się nudzić, a za to, będziecie zarywać nocki, tylko po to, aby dowiedzieć się, co też nowego wymyślą bohaterowie, w kolejnych rozdziałach. A będzie się działo, możecie mi zaufać. 

W tej historii zapoznamy się z biednym i tragicznym losem Bee Camden, która jest gorąco, lecz platonicznie zakochana, w jednym z najseksowniejszych facetów, jakie kiedykolwiek widziały jej oczy- w Nathanielu Donelsonie. A jak by wam było mało, to Bee i Nathaniel się znają, i to bardzo dobrze, ponieważ są najlepszymi przyjaciółmi, tylko Nat jeszcze nie wie o uczuciach Bee. Czy kobieta będzie miała odwagę, aby wyznać miłość swojemu najlepszemu przyjacielowi, w którym kocha się od lat? 

Jednak Bee ma jeszcze jeden problem, który musi szybko rozwiązać, ponieważ jak tego nie zrobi, to straci swój biznes, na który pracowała przez wiele, wiele lat. Bee prowadzi studio baletu, ale ostatnie ma poważne problemy finansowe, z którymi musi szybko sobie poradzić, ponieważ jak tego nie zrobi, co będzie musiała zamknąć studio. Lecz nagle stał się cud, który nigdy by się nawet jej nie przyśnił. Okazało się, że ktoś wykupił cały budynek, w którym znajdują się wspomniane studio baletu, a wykupił go nie kto inny, jak Nathaniel Donels. 

Bee jest w szoku, lecz to nie jedyna niespodzianka, jaka ją czeka w najbliższym czasie. 

Podczas świętowania Bee, pod namową Nata, wypija kilkanaście szotów mocnego alkoholu, i niestety język jej się rozwiązuje. Podczas rozmowy z dziennikarką jednego z największych portali plotkarskich, Bee wyznaję, jak mocno jest zakochana w swoim najlepszym przyjacielu, a na dodatek ktoś ją nagrał, i wrzucił do internetu. Teraz wszyscy są święcie przekonani, że Nataniel Donels, i Bee Camden tworzą parę idealną. Z odsieczą przybywa, agentka futbolisty, która proponuję układ Bee, w zamian za uratowanie jej z opresji finansowej. Otóż Nat i Bee będą musieli spotykać się przez trzy tygodnie w miejscach publicznych, aby pokazać wszystkim, jaką idealną parę tworzą, oczywiście mają udawać zakochanych. 

Co się stanie gdy Bee będzie miała szansę wyznać swoje uczucia Natanielowi? Czy zostanie odrzucona, czy może mężczyzna, rzuci się do jej kolan, i mówiąc, że też był w niej zakochany, przez te wszystkie lata ich przyjaźni, a może ucieknie, i Bee już nigdy go nie spotka? O tym czytelnik będzie musiał się dowiedzieć samodzielnie. 


The Cheat Sheet. Czy da się wyjść z friendzone?
Wydawnictwo:
Published: 2021-08-17
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń książkę