Książki na wakacje – nasze dwie propozycje

Wakacje zbliżają się wielkim kroku, co oznacza, że już niedługo będziemy się wylegiwać na gorącej plaży, z napojem w jednej ręce, a w drugie książka, która jeszcze umili nam ten ciepły i szalony czas.

W poniższym wpisie więc przedstawiamy wam książki, które zostały wręcz napisane z myślą o wakacjach. Znajdziecie tam gorące romanse, i thrillery, które zmrożą wam krew w żyłach. 

Małgorzata Falkowska – Wakacje w Port Moody

Hunter to przystojny mężczyzna, któremu można tylko pozazdrościć. Spotkał miłość swojego życia, lecz niestety nie była mu ona pisana. Zamiast Huntera wybrała jego kuzyna, i, mimo że Hunter cieszy się ze szczęśliwego związku tych dwojga, to nadal nie może pogodzić się z tą decyzją, i teraz próbuje uleczyć zranione serce. Dlatego też w dzień ich ślubu udaję się do Vancouver, aby tam swoje smutki zamoczyć w alkoholu. I los chciał, że w barze poznaje atrakcyjną Caroline, z którą postanawia spędzić noc.

Gdy Hunter opowiada Caroline o swoich problemach, i o tym, że kocha żonę swojego kuzyna, ta wyznaje mu, że dopiero co zakończyła swój związek. Ona i Hunter potrzebowali kogoś, z kim mogliby zapomnieć swoją przeszłość, a ich jednonocna przygoda będzie miała swoje dalsze konsekwencje, w dalszej części powieści “Wakacje w Port Moody”. 

C. L. Taylor – Jej ostatnie wakacje

Jenny, to młodsza siostra Fran, która wyjechała na małą wyspę koło Malty, aby tam wyzdrowieć. Jenny zmagała się z problemami psychicznymi, i chciała coś z tym zrobić, dlatego wybrała się na obóz lekarza duszy, którym było nie kto inny jak Tom Wade, który jest znany ze swoich motywacyjnych przemówień. Jenny jednak nie wiedziała, co może ją tam spotkać, wliczając to niebezpieczeństwa, dlatego nigdy nie spodziewała się, że może zaginąć, a dwoje innych uczestników obozu, nawet zginęło. Cała wina spłynęła na Toma Wada, który trafił do więzienia, lecz to nie rozwiązało jego problemów. 

Kiedy wychodzi z więzienia, w odzyskaniu reputacji, sławy, i przede wszystkim pieniędzy pomaga mu żona, Kate, ale jest ktoś jeszcze, z kim będą musieli się zmierzyć. A dokładniej z siostrą Jenny, Fran, która nie spocznie, dopóki nie dowie się, co tak naprawdę stało się Jenny. 

Fran przybiera fałszywe nazwisko, i wybiera się na pierwszy po wielu latach obóz Lekarza Dusz, i już po pierwszych dniach, przykuła uwagę Kate. Czy Fran uda się przeżyć ten obóz? I na jakie wyzwania musi się przygotować, zanim dowie się całej prawdy o Jenny? 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts