Romantyczne książki na walentynki dla niej 

Nie ma nic lepszego niż kwiaty, słodki prezent i książka, a najlepiej z kategorii romantycznej, ponieważ jednak zbliża się dzień Walentego, inaczej dzień zakochanych, i warto by było obdarować swoją ukochaną romantycznym prezentem, który zapamięta na długo, i który będzie kojarzył się jej z jej drugą połówką. W tym wpisie dowiecie się, które książki romantyczne na walentynki dla niej wybrać, aby wypaść jak najlepiej. 

Korepetytor. Reguły pożądania. Tom 1 – Joanna Balicka

Isabella wierzyła, że ​​już nigdy go nie zobaczy. W jednym ze sklepów z akcesoriami erotycznymi kusi ją uroczy nieznajomy. Nigdy wcześniej się tak nie czuła. Co za szok zobaczyć go ponownie – i to we własnym domu! Wszystko za sprawą przyjaciela dziewczyny, Troya, który wpada w tarapaty za handel narkotykami.

Tajemniczy mężczyzna w sklepie okazuje się być Isabelli prokuratorem, który współpracuje z ojcem Isabelli. Dziewczyna zdaje sobie sprawę, że nie jest nią zainteresowany, tylko dlatego, że może mu pomóc w jego sprawie. Jason zdawał się chcieć od niej czegoś więcej niż pozwolić, by zostawiła go z czymkolwiek. Kontakt wzrokowy z nim doprowadza dziewczynę niemal do szaleństwa. Jednak ich sesje nie będą tak niewinne jak zwykłe korepetycje. Isabella nauczy się od nich więcej, niż kiedykolwiek sobie wyobrażała. 

Insiders – Tijan

Bailey prowadzi normalne życie ze swoim doskonałym IQ i pamięcią fotograficzną. Nauczyła się tak żyć. Nagle cała jej rzeczywistość wywraca się do góry nogami, gdy tajemnicza organizacja Arcane próbuje ją porwać. W ten sposób Bailey dowiedziała się, że jej ojcem był tak naprawdę miliarder, geniusz technologiczny Peter Francis, mężczyzna, którego podziwiała przez całe życie. Dowiaduje się tego wszystkiego, gdy spotyka mrocznego, tajemniczego i ekscytującego Kashtona Colello. Jest wspólnikiem Francisa i daje Bailey dwie możliwości – iść z nim na spotkanie z ojcem lub żyć na własną rękę, ponieważ porywacze z pewnością uderzą ponownie.

Rodzinne sekrety, utracone dziewczyny oraz niebezpieczni i pociągający nowi przyjaciele – ta historia spodoba się fanom pióra Tijana oraz tym, którzy po raz pierwszy wkraczają w świat mrocznych sekretów i dzikich namiętności. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts