Dustin Thao – Z tej strony Sam

Powieść, o której nigdy się nie zapomni. Powieść wzruszająca, a zarazem dająca nadzieję. Powieść, przy której nie uronicie jednej, pojedynczej łzy, lecz cały wodospad łez- tak właśnie można opisać fabułę powieści “Z tej strony Sam” Dustin Thao. 

“Z tej strony Sam” Dustin Thao zyskała ogromną popularność za oceanem, a w szczególności w Ameryce, i na TikTok’u. To bestseller na wielu listach literackich, i w wielu sklepach, więc jeśli myślicie nad zakupem, to radzę się pospieszyć, “Z tej strony Sam” Dustin Thao rozchodzi się jak świeże bułeczki, a może nawet szybciej. 

Julie Clarke ma wiele planów na przyszłość- chce spędzić lato w Japonii, wyprowadzić się z małego miasteczka, i zacząć studia, lecz nie zamierza robić tego wszystkiego samotnie, lecz ze swoim ukochanym chłopakiem Samem. 

Lecz przewrotny los, sprawia, że wszystkie plany Julii i Sama niszczą się jak domek z kart. 

Sam odszedł, i to na zawsze, a Julii jest w kompletnej rozsypce. Nie jest nawet w stanie iść na pogrzeb chłopaka, i chce o nim jak najszybciej zapomnieć, dlatego pozbywa się wszystkich jego prywatnych rzeczy i wspólnych wspomnień. Od teraz Julii musi nauczyć się żyć w świecie, w którym nie spotka Sama już nigdy. Tylko czy naprawdę? 

Pewnego dnia, Julii znajduję wiadomość od swojego byłego chłopaka, i nagle wszystkie wspomnienia wracają, tym razem mocniejsze i ze zdwojoną siłą. Dziewczyna postanawia jeszcze raz usłyszeć głos Sama, i kiedy dzwoni na jego dawny numer, żeby nagrać się na pocztę głosową, ktoś odebrał telefon. Na krótką chwilę, Julii zaczęła się zastanawiać, czy może Sam, tak naprawdę żyję, czy może był to zwykły zbieg okoliczności. 

Julii nie dzieli się swoim odkryciem z nikim, nawet z rodziną Sama, mimo że doskonale zdaje sobie sprawę, jak wszyscy przyjaciele i rodzina za nim tęsknią. Czy dziewczyna będzie w stanie wyrazić swoje przeczuci i odkrycia komukolwiek? Czy może będzie żyła w tej iluzji, że może jest jakaś szansa, aby spotkać Sama ponownie? 

“Z tej strony Sam” Dustin Thao to książka przedstawiająca pełną emocji historię, która rozerwie wasze serce na milion kawałków. Lecz nadal warto ją polecić. 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń książkę