Kalina Jakubczak – Kalinka na fali. Życie to przygoda!

Zastanawialiście się kiedyś może, co by było gdybyście mieli szansę rzucić wszystko, i wyruszyć w podróż jachtem z rodzicami po całym świecie?

Na pewno nie każdy z nas ma takie możliwości, a niektórzy nawet o tym nie myśleli, lecz są pewne osoby, które taką właśnie podróż przeżyli, i terach z chęcią chcieliby się podzielić swoimi wrażeniami z innymi. Jedną z takich osób jest młoda podróżniczka Kalinka Jakubczak, która już w wieku dwunastu lat podróżowała jachtem po najgłębszych i najpiękniejszych morzach i oceanach. 

Jeśli jesteście ciekawi jej historii i jak wygląda życie na jachcie, to koniecznie sięgnijcie po książkę “Kalinka na fali. Życie to przygoda!” Kalina Jakubczak. 

Każde dziecko marzy o wielkiej przygodzie, pełnej nowych miejsc, gdzie może poznać ciekawych ludzi, a także nauczyć się umiejętności, których nigdzie indziej nie zdobędzie. Właśnie takie szczęście miała tytułowa Kalinka, która już od kilku lat mieszka wraz z rodzicami na jachcie, a sztormy, czy ciężka praca na jachcie nie są dla niej czymś nowym. Jednak życie Kalinki też nie jest tak proste, jakby się mogło nam wydawać, ponieważ bohaterka ma wiele obowiązków, które musi wykonać w ciągu dnia. Począwszy od uczęszczania na lekcje online, a kończąc na pomaganiu rodzicom na statku. Jak widać, życie Kalinki w znacznym stopniu różni się od tego, jakie my możemy wieść na co dzień, ponieważ dziewczyna nie może pozwolić sobie na wychodzenie do kina, czy do restauracji ze znajomymi. Kalinka za to ma przyjaciół na całym świecie, z którymi chętnie dzieli się swoimi przeżyciami na statku. Mimo tego, że Kalinka nie ma najłatwiejszego życia, to z radością wita kolejny dzień, bo wie, że przyniesie on nowe wrażenia i doświadczenia.

Kalinka Jakubczak – jest dwunastolatką, która już od wielu lat podróżuje wraz z rodzicami na jachcie po całym świecie. Żeglugą interesuję się od małego, a zaczęło się to od jej rodziców, którzy zaszczepili w niej miłość do statków i mórz. Teraz Kalinka chce się podzielić swoimi wrażeniami, wspomnieniami i doświadczeniem, z innymi. 


Kalinka na fali. Życie to przygoda!
Wydawnictwo:
Published: 2020-03-25
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń książkę