Wydawnictwo Kobiece

Adam Sass – 99 chłopaków Micaha Summersa

Micaha to nie zwykły nastolatek, którego możecie spotkać na ulicy czy w szkole. Micaha to prawdziwy marzyciel, obdarzony ogromną duszą artysty. Chłopak najlepiej zakopałby się pod kocem z dobrą książką, kubkiem herbaty, i zestawem malarskim.

Zobacz więcej

Diney Costeloe – Skradzione dziecko

Powieści z historią w tle, nie są łatwe do czytania, a tym bardziej nie są łatwe do pisania. Autorka Diney Costeloe poradziła sobie jednak z tym doskonale. W realistyczny i przejmujący sposób przedstawia wiele dramatów wojennych, które często dotyczyły pojedyncze jednostki, i rodziny.

Zobacz więcej

Anita Chrząszcz – It’s snowtime

 It’s snowtime, czyli najukochańszy czas w roku, dla każdego romantyka. Wystarczy sobie wyobrazić bialutki puch, nocne spacery z bliską osobą, i romantyczną aurę, która może nam zapewnić tylko dziesięciostopniowy mróz.

Zobacz więcej

Sophie Gonzales – Only mostly devastated. Prawie w totalnej rozsypce

Jeśli myślicie o “Only mostly devastated. Prawie w totalnej rozsypce” jako o słodkim romansie, przy którym można się do woli rozczulać, to mogę was trochę rozczarować, ponieważ nie będzie to książka łatwa do przeczytania, ponieważ autorka wciągnęła swoich bohaterów w prawdziwy labirynt uczuć, trudnych sytuacji w rodzinie, i przyjaźni. 

Zobacz więcej

Sophie Anderson – Dom na kurzych łapach

Książki nauczyła już nas tego, że wzięcie jednego wątku literackiego, albo nawet bajki, która ma setki lat, i napisanie jej z innej perspektywy, może sprawić, że spojrzymy na pewne postacie i wydarzenia, z kompletnie innej strony, dzięki czemu będziemy mieli szansę lepiej zrozumieć bohaterów i ich podejmowane decyzję. 

Zobacz więcej

Alexandra Benedict – Świąteczna mordercza gra

Jeśli szukacie idealnej książki na prezent, dla swojego członka rodziny, partnera, czy przyjaciela, a nie macie jeszcze żadnego pomysłu, czym by ich obdarować, to już wam spieszę z pomocą, ponieważ, oto dzięki Wydawnictwu Kobiecemu w Polsce, ukazała się bestsellerowa powieść thrillerowa, która zawładnęła już sercami czytelników za granicą. Mowa tu o “Świąteczna mordercza gra”  Alexandry Benedict. 

Zobacz więcej