Christine Riccio – Drugie podejście

Czy wkraczanie w dorosłe po raz drugi, to nie przypadkiem przesada, czy może jednak szansa na lepszy start? 

To pytanie zadaje sobie główna bohaterka “Drugiego podejścia”, Shane, która znudzona swoim dotychczasowym życiem i samotnością, postanawia, że przyszedł czas na zmianę, a wszystko zaczęło się od przewlekłej samotności. 

Shane to młoda kobieta, która właśnie ukończyła szkołę i dostała się na studia medyczne. Wszyscy są z niej dumni, zazdroszczą jej, i widzą w niej przyszłą kobietę sukcesu, lecz Shane w ogóle się tak nie czuje. Dziewczyna, mimo tego, że zgodziła się pójść na studia, to brak jej chłopaka, lub przyjaciół, którzy podzielali jej pasję, i zrozumieliby jej sposób patrzenia na otaczającą ją rzeczywistość. To właśnie dlatego, główna bohaterka “Drugiego podejścia” postanawia, że od teraz będzie żyła tak, jak ona chce, a nie jak oczekują tego od niej inni. 

Shane postanawia przeprowadzić się do Londynu, i tak kontynuować naukę. Przeprowadzka z rodzinnego miasta, może nie należy do najłatwiejszych, lecz z pewnością będzie to najlepsza decyzja, jaką podjęła w swoim życiu. 

Czytelnicy wraz z główną bohaterką “Drugie podejście” Christine Riccio, Shane, będą śledzić jej przewrotne losy, i wraz z bohaterką poznają sposoby, jak poradzić sobie z chroniczną samotnością, jak poznawać nowych przyjaciół jako osoba dorosła, co nie należy do rzeczy najłatwiejszych, oraz wraz z Shane będą śledzić jej przemianę, nie tylko jej sposoby życia, ale przede wszystkim przemian, które zajdą w charakterze głównej bohaterki. 

“Drugie podejście” Christine Riccio to debiutancka powieść dla młodzieży od Riccio, która zyskała ogromną popularność za oceanem, a w Polsce wydało je Wydawnictwo Kobiece. Christine Riccio oddaje w ręce czytelnikom, książkę, która jest nieco sentymentalna i melancholijna, lecz przepełniona ogromnym klimatycznym charakterem.

Christine Riccio – prowadzi kanał na YouTube o nazwie PolandBananasBooks, gdzie szerzy i propaguje czytelnictwo. Mimo że pochodzi z New Jersey, to obecnie mieszka w Los Angeles, a książka “Drugie podejście” to jej debiutancka powieść, która cieszy się ogromną popularnością. 


Drugie podejście
Wydawnictwo:
Published: 2019-05-21
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oceń książkę