Kryminał

B.A. Paris – Uwięziona

Za zamkniętymi drzwiami kryje się niebezpieczeństwo, które może okazać się dla nas zbawieniem, a naiwność, może mieszać się z pewnością siebie, sprawiając, że możemy wpaść w sieci samej śmierci. 

Zobacz więcej

Lee Child – Jack Reacher. Bez planu B

Jack Reacher. Dla wielu już tylko imię i nazwisko wystarczy, aby wiedzieć, co ich czeka, lecz dla tych niewtajemniczonych, powiem tylko, tyle że tam, gdzie pojawia się Jack Reacher, tam natychmiast pojawiają się kłopoty, ale nie jakieś zwykłe, jak kradzież ze sklepu, czy pobicie.

Zobacz więcej

Alexandra Benedict – Świąteczna mordercza gra

Jeśli szukacie idealnej książki na prezent, dla swojego członka rodziny, partnera, czy przyjaciela, a nie macie jeszcze żadnego pomysłu, czym by ich obdarować, to już wam spieszę z pomocą, ponieważ, oto dzięki Wydawnictwu Kobiecemu w Polsce, ukazała się bestsellerowa powieść thrillerowa, która zawładnęła już sercami czytelników za granicą. Mowa tu o “Świąteczna mordercza gra”  Alexandry Benedict. 

Zobacz więcej

Katarzyna Bonda – Kobieta w walizce

Fani Huberta Meyera i Katarzyny Bondy, trzymajcie się, bo ta dwójka znów powraca, i to ze znakomitą i skomplikowaną sprawą śledczą, która zmiecie was sen z powiek, na długie godziny. Nikomu nie ufajcie? Każdy z was może być podejrzany, a za rogiem może czaić się sprawca, który sprawi, że zniknięcie z powierzchni ziemi. 

Zobacz więcej